Úsek športovej pripravy

Mgr. Marek Ďanovský : marek.danovsky@sportovaskolatn.sk

zástupca pre športovú prípravu

Meno Šport email
Ladecký Rastislav, Mgr. športový fyzioterapeut
Rastislav.Ladecky@sportovaskolatn.sk
Bednáriková Michala, Mgr. školský športový psychológ
Michala.Bednarikova@ssstn.sk
Vaculík Peter masér
Peter.Vaculik@sportovaskolatn.sk
Benko Ľuboš, Mgr., PhD. športový metodik + atletika  - športový odborník Lubos.Benko@sportovaskolatn.sk
Klimačková Soňa, Mgr. Atletika
Sona.Klimackova@sportovaskolatn.sk
Peťovský Ivan, Mgr. Atletika
Ivan.Petovsky@sportovaskolatn.sk
Broniš Roman Cyklistika
Roman.Bronis@sportovaskolatn.sk
Švajdleník Vladimír Cyklistika - športový odborník
Vladimir.Svajdlenik@sportovaskolatn.sk
Marčok Roman Futbal - športový odborník
Roman.Marcok@sportovaskolatn.sk
Ďanovský Marek Futbal
Marek.Danovsky@sportovaskolatn.sk
Fabuš Martin Futbal
Martin.Fabus@sportovaskolatn.sk
Rajnohová Zdena, Ing. Hádzaná
Zdena.Rajnohova@sportovaskolatn.sk
Belica Michal, Mgr. Hokej
Michal.Belica@sportovaskolatn.sk
Blanár Michal, Mgr., PhD. Hokej
Michal.Blanar@sportovaskolatn.sk
Čacho Viliam, Mgr. Hokej
Viliam.Cacho@sportovaskolatn.sk
Kollerová Daniela, Mg. Kanoistika
Daniela.Kollerova@sportovaskolatn.sk
Kužel Rastislav, Mgr. Kanoistika - športový odborník
Rastislav.Kuzel@sportovaskolatn.sk
Pšenka Jozef, Mgr. Plávanie
Jozef.Psenka@sportovaskolatn.sk
Hiadlovský Ivan, Bc. Volejbal
Ivan.Hiadlovsky@sportovaskolatn.sk
Gábor Erik, Ing. Volejbal
Erik.Gabor@sportovaskolatn.sk
Kalný Peter, PaedDr. Volejbal
Peter.Kalny@sportovaskolatn.sk
Kováč Milan, Mgr. Vzpieranie
Milan.Kovac@sportovaskolatn.sk
Lendvay Vladimír MMA
Vladimir.Lendvay@sportovaskolatn.sk
Iveta Petríková Rosinová, PaedDr.PhDr., PhD.MHA športy rôzne
Iveta.Rosinova@sportovaskolatn.sk