Úsek športovej pripravy

Mgr. Marek Ďanovský : marek.danovsky@sportovaskolatn.sk

zástupca pre športovú prípravu

Meno Šport email
Ladecký Rastislav, Mgr. športový fyzioterapeut Rastislav.Ladecky@sportovaskolatn.sk
Bednáriková Michala, Mgr. školský športový psychológ Michala.Bednarikova@ssstn.sk
Vaculík Peter masér Peter.Vaculik@sportovaskolatn.sk
Benko Ľuboš, Mgr., PhD. športový metodik + atletika  - športový odborník Lubos.Benko@sportovaskolatn.sk
Klimačková Soňa, Mgr. Atletika Sona.Klimackova@sportovaskolatn.sk
Peťovský Ivan, Mgr. Atletika Ivan.Petovsky@sportovaskolatn.sk
Broniš Roman Cyklistika Roman.Bronis@sportovaskolatn.sk
Líška Daniel Cyklistika - športový odborník  
Čibík Peter, Mgr. Futbal  peter.cibik@ssstn.sk
Ďanovský Marek Futbal Marek.Danovsky@sportovaskolatn.sk
Fabuš Martin Futbal Martin.Fabus@sportovaskolatn.sk
Blanár Michal, Mgr., PhD. Hokej Michal.Blanar@sportovaskolatn.sk
Čacho Viliam, Mgr. Hokej Viliam.Cacho@sportovaskolatn.sk
Kužel Rastislav, Mgr. Kanoistika - športový odborník Rastislav.Kuzel@sportovaskolatn.sk
Hiadlovský Ivan, Bc. Volejbal Ivan.Hiadlovsky@sportovaskolatn.sk
Gábor Erik, Ing. Volejbal Erik.Gabor@sportovaskolatn.sk
Kardoš Marek, PaedDr. Volejbal marek.kardos@ssstn.sk
Kováč Milan, Mgr. Vzpieranie - športový odborník Milan.Kovac@sportovaskolatn.sk
Lendvay Vladimír MMA Vladimir.Lendvay@sportovaskolatn.sk
Iveta Petríková Rosinová, PaedDr.PhDr., PhD.MHA športy rôzne Iveta.Rosinova@sportovaskolatn.sk