FK AS TRENČÍN

AS Trenčín je slovenský futbalový klub z Trenčína. Dvojnásobný majster a držiteľ prvej trofeje s názvom „Esencia hry“. Najväčšími klubovými úspechmi na Európskej pohárovej scéne je účasť v 3. predkole v Európskej lige UEFA v sezóne 2013/2014 a účasť v predkolách Ligy majstrov v sezónach 2014/2015 a 2015/2016. Domáci stánok oddielu spod Hradu Matúša Čáka je Štadión na Sihoti.

Futbalový klub AS Trenčín investoval počas leta 2017 sumu 1,4 milióna € do výstavby troch nových tréningových ihrísk v priestoroch „trenčianskeho ostrova“. Využívať ich budú prevažne mládežníci klubu. Futbalová akadémia AS Trenčín však získa nielen nové tréningové plochy, ale aj nové meno. Od októbra 2017 nesie meno  „This is my sen Academy“. Slávnostné otvorenie bolo na programe 1. októbra a pásku prestrihol hráč klubu Celta Vigo, slovenský reprezentant a odchovanec klubu Stanislav Lobotka.

Jedna z najúspešnejších futbalových škôl uplynulých rokov na Slovensku dostala nový domov. Miesto, kde budú môcť rásť ďalší slovenskí reprezentanti a opory prvého mužstva AS Trenčín. Menoslov doterajších odchovancov klubu nie je krátky. Stanislav Lobotka, Matúš Bero, Jakub Holúbek, Tomáš Malec, Martin Škrtel, Filip Hološko, Milan Ivana, Samuel Štefánik, Filip Hlohovský,  Róbert Mazáň, Martin Šulek, Lukáš Skovajsa a mnoho ďalších urobilo najdôležitejšie kroky počas mládežníckych rokov práve pod Čákovým hradom.

 

 

Nábor detí - prípravka

AS Trenčín prináša okrem pravidelných náborov, ktoré klub organizuje každoročne v priebehu apríla, možnosť všetkým hráčom a hráčkam z celého Slovenska uchádzať sa o miesto v jednotlivých mládežníckych kategóriách aj mimo termínov oficiálneho výberu.

Máte záujem o skúšku v AS Trenčín? Postup je jednoduchý. Stačí, ak hráč, hráčka alebo zákonný zástupca pošle žiadosť s nižšie uvedenými údajmi na emailovú adresu pavol.cobori@gmail.com

V žiadosti je potrebné uviesť:
meno a priezvisko
dátum narodenia
telefonický kontakt na zákonného zástupcu
hráčsku pozíciu
výšku, váhu
súčasný klub
stručný kariérny životopis
ďalšie dôležité informácie (napríklad video zo zápasu)

Zamestnanci klubu zodpovední za výber a sledovanie hráčov rozhodnú o ďalšom postupe. Možnosťou je skúška priamo v AS Trenčín. Prípadne po dohode oboch strán môže klub vyslať svojho zástupcu sledovať hráča alebo hráčku na zápasy jeho súčasného klubu.

Viac informácií aj na telefónnom čísle +421 911 972 534 (manažér mládeže Pavol Cobori).

 

Žiaci športovej školy – Reprezentanti SR sezóna 2019/2020

Urban Mazanovský, Simeon Kohút, Adam Tučný, Adam Laurinec, Lukáš Letenay,

Mário Michalec, Filip Baláž, Samuel Šulák, Artúr Gajdoš

Marek Geller, Dávid Ovšonka, Samuel Bagín, Oliver Lapoš 

https://www.astrencin.sk/

( autor : Marek Dobias )


Fotogaléria

Mapa